Підписання договору про співпрацю між Вінницьким Педуніверситетом та Українським інститутом національної пам'яті
19.11.2021 р.
Ректору Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було передано підписаний примірник договору про співпрацю між Вінницьким Педуніверситетом та Українським інститутом національної пам'яті.
Між Інститутом та Педуніверситетом вже тривалий час налагоджена спільна робота:
у 2020 році, Центральним міжрегіональним відділом Інституту та Історичним факультетом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було реалізовано семінар-тренінг для освітян та працівників закладів культури Вінниччини «Декомунізація свідомості» - «Декомунізація - Дерадянізація - Деколонізація».
у 2021 році Інститут долучився до роботи VI Всеукраїнського науково-теоретичного семінару "Хронотоп радянського: історико-теоретичний погляд" із циклу "Повсякдення: візії та смисли", який відбувся на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
спільно було організовано та проведено ХХХІІ Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію "Вінниччина в роки Другої світової війни" (до 80-річчя початку німецько-радянської війни) та ХХХІIІ Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію "Вінниччина: минуле і сьогодення" (до 30-ї річниці проголошення Акта незалежності України, до 100-річчя професора І.Г. Шульги).
викладачі Історичного факультету Університету активно долучаються до роботи круглих столів, інформаційно-просвітницьких бесід з тематики відновлення та збереження національної пам'яті Українського народу.
Підписання договору про співпрацю є додатковим чинником для поглиблення співпраці задля єдиної мети - розбудови сильної Української держави зі свідомими громадянами.
Начальник Центрального міжрегіонального відділу Інституту, кандидат історичних наук Богдан Галайко , від імені Голови Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича презентував ректору Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професору Наталії Лазаренко добірку найновіших видань Інституту.