Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі
«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

04.04.2019 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року №1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» 4 квітня 2019 року на базі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». У конкурсі прийняли участь 91 студент із 36 закладів вищої освіти України.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського представляла студентка 1 курсу СВО «Магістр» спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Коваль Олена, науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Гуревич Роман Семенович.

Коваль Олена була запрошена до участі у другому турі конкурсу, де серед студентів із 21 закладу вищої освіти на високому рівні презентувала результати дослідження з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій у вищій освіті і посіла почесне переможне 1 місце. Доповідь викликала зацікавленість членів журі конкурсу, які поставили значну кількість додаткових запитань, на які наша студентка-перможниця дала наукові і змістовні відповіді.

Подяки за сприяння у підготовці якісної наукової роботи отримали науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Р. С. Гуревич і ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського професор Н. І. Лазаренко.

Щиро вітаємо Коваль Олену та її наукового керівника із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» та бажаємо подальших наукових перемог та здобутків!

Переглядів: 1