Засідання ректорату

04.03.2019 р.

На засіданні ректорату Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського віншували переможців конкурсів/олімпіад та їх керівників.

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук із групи спеціальностей «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)» студентки 2 курсу факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв імені Валентини Волошиної Хомкіна Анастасія та Яковенко Вікторія вдало захистили результати своїх наукових досліджень та отримали диплом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців. Науковий керівник- кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Колосова Олена Вікторівна.

На ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Фізика і астрономія» у Сумському державному університеті диплом ІІІ ступеня здобула студентка СВО магістр спеціальності 014 Середня освіта (Фізика) Олішевська Юлія Вікторівна. Науковий керівник – кандидат технічних наук, старший викладач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Думенко Вікторія Петрівна).

У Вінниці 19 березня стартував 5 ювілейний кінофестиваль «Шведінг», активну часть у якому взяла команда спеціальності «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» під назвою «Компромат» (куратор: к.п.н., доцент Кобися Володимир Михайлович).

Особливістю кінофестивалю цьогоріч стало те, що потрібно було відзняти римейк на відомий мультфільм усього за 96 годин. У процесі жеребкування команді «Компромат» дістався фільм «Таємне життя домашніх улюбленців».

Процес знімання проходив у гуртожитку № 1 та у центрі міста. Головними героями стали студенти групи 2-АПО: Чорна Юлія, Рижук Тетяна, Максименко Микола, Дмитерко Наталія, Гайдучок Руслан, Мельник Віктор, Паланська Яна, Ткачук Таїса та оператори – Грінберг Олександра і Чехместрук Ліана.

Фінал 5 ювілейного кінофестивалю «Шведінг» відбувся 25 березня у просторі «Квадрат». За перемогу змагалось 14 команд із відзнятими власноруч римейками на відомі мультфільм та цікавими креативними ідеями. Але саме команда «Компромат» отримала перемогу у номінації «Глядацькі симпатії», отримаши у подарунок статуетку «Оскар» та сертифікат на 1000 грн.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1