День відкритих дверей

28.03.2019 р.

День відкритих дверей

Українська земля, чарівний дивосвіт,

Голубінь над чистим золотом колосся.

В Педуніверситеті починається натхнення зліт,

Бо настав цей урочистий день і все омріяне збулося.

Злинь же, музико, в залі сильніше,

В добру пору луна й у святковий цей час,

Хай лунають оплески гучніше!

Ми запрошуємо на дійство до нас.

Щорічно, навесні Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського гостинно відкриває двері і запрошує всіх бажаючих у світ педагогіки, науки, активної творчості і таланту. У мистецькому центрі Педуніверситету зібрались гості, викладачі, студенти і ті, хто вперше завітав до нашого закладу. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з керівництвом навчального закладу, деканами факультетів/інституту, викладачами та студентами. Окрім того, була можливість ознайомитися з рекламними роликами, буклетами й іншими видами презентаційної продукції. Після успішної реєстрації старшокласників запросили до актової зали задля урочистого вітання та ознайомлення із закладом, його талановитим студентством.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись:

Заслужений працівник освіти України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Іванівна Лазаренко, голова Первинної профспілкової організації Педуніверситету Микола Васильович Баюрко, голова Ради студентського самоврядування Педуніверситету Володимир Штифлюк, відповідальний секретар приймальної комісії Педуніверситету Віктор Васильович Рогач.

Зустріч пройшла творчо та гостинно.

Вибір професії – це дуже складне й відповідальне завдання, в якому не можна допускати помилок. Перш за все, потрібно обирати професію до душі. Ще Шекспір казав: «Робота, яку ми виконуємо охоче, зцілює душі».

Щиро раді, що Ви завітали до нас

Зустрічатися будем багато ще раз.

Зимою, весною, завжди в вільний час

Двері Величного Педагогічного відкриті для Вас.

Нехай вічно живе країна знань, нових звершень і невичерпної активної творчості! В добру путь навчання та пізнання!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1