Профорієнтаційна робота

22.03.2019 р.

Нещодавно викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті кандидат педагогічних наук Кізім Світлана Степанівна та кандидат педагогічних наук Люльчак Світлана Юріївна провели профорієнтаційну роботу щодо правил та умов вступу у 2019 році, особливостей та переваг навчання на різних спеціальностях у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, зокрема Навчально-науковому інституті педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації для здобуття СВО «Бакалавр», «Магістр», в аспірантурі та докторантурі. Особливу увагу випускників було зосереджено на вступ за спеціальністю 015 «Професійна освіта. (Комп’ютерні технології)».

Викладачами кафедри інноваційних та інформаційних технологій провели профорієнтаційні бесіди з учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти та випускних груп закладів професійно-технічної освіти м. Вінниця, зокрема ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради».

Зустріч з викладачем дала можливість майбутнім абітурієнтам можливість детально ознайомитись з матеріально-технічною базою університету, професорсько-викладацьким складом, використанням сучасних ІКТ у процесі навчання, перевагами та перспективами навчання у Величному Педагогічному.

Викладачі Світлана Кізім та Світлана Люльчак відповіли на всі питання, якими цікавились випускники щодо бюджетної та контрактної форм навчання, поселення в гуртожиток, тощо; надали всі необхідні профорієнтаційні матеріли та контактні дані для зв’язку. Усіх учнів та їх батьків, вчителів було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 28 березня 2019 р. в університеті, щоб особисто ознайомитись з Вінницьким державним педагогічним університетом.

Світлана Кізім, Світлана Люльчак

Переглядів: 1