Профорієнтаційна робота

20.03.2019 р.

Нещодавно викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті кандидат педагогічних наук Кобися Алла Петрівната та кандидат педагогічних наук Куцак Лариса Вікторівна провели профорієнтаційну роботу щодо правил та умов вступу у 2019 році, особливостей та переваг навчання на різних спеціальностях у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, зокрема Навчально-науковому інституті педагогіки, психології, підготовки фахівців вищоїкваліфікації для здобуття СВО «Бакалавр», «Магістр», в аспірантурі та докторантурі. Особливу увагу випускників було зосереджено на вступ за спеціальністю 015 «Професійна освіта. (Комп’ютерні технології)».

Кобися А. П. та Куцак Л. В. провели профорієнтаційні бесіди з учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти та випускних груп закладів професійно-технічної освіти Вінницького та Калинівського районів, а саме:

– Навчально-виховного закладу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка»;

– Стрижавської загальноосвітньої школи I-III ступенів;

– Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Калинівка;

– Комунального закладу «Калинівська зальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія»;

– Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка;

– Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 с. Іванів;

– Гущинецької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів;

– Державного навчального закладу «Гущинецьке вище професійне училище».

Під час зустрічі майбутні абітурієнти були детально ознайомлені з матеріально-технічною базою університету, професорсько-викладацьким складом, використанням сучасних ІКТ у процесі навчання, перевагами та перспективами навчання у величному педагогічному.

Кобися А.П. та Куцак Л.В. відповіли на всі питання, якими цікавились випускники щодо бюджетної та контрактної форм навчання, поселення в гуртожиток, підрахунку балів за коефіцієнтами тощо; надали всі необхідні профорієнтаційні матеріли та контактні дані для зв’язку. Усіх учнів та їх батьків, вчителів було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 28 березня 2019 р. в університеті, щоб особисто ознайомитись з ведичгим педагогічним!

Щиро дякуємо адміністрації навчальних закладів за надану можливість провести профорієнтаційні бесіди з випускниками.

Лариса Куцак, Алла Кобися

Переглядів: 1