Віншуємо переможців ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2019»

04.03.2019 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2007 р. № 177 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.03.2007 р. за № 266/13533, у листопаді 2018 року – лютому 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів ХVІІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2019».

Метою конкурсу є підвищення якості навчально-виховного процесу та виявлення і всебічної підтримки юних обдарувань і перспективних молодих вчених в галузі розробки програмного забезпечення, технічного устаткування, прикладних та апаратних рішень для обчислювальних систем.

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2019» проводився у два етапи:

І етап (заочний, відбірковий) – з листопада 2018 року по січень 2019 року.

ІІ етап (очний, фінальний) – з 20 по 22 лютого 2019 року.

Відповідно до наказу № 8-О від 21.01.2019 р. «Про підсумки проведення заочного туру ІІ етапу XVIІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019» та Національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2019» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві, за підтримки ІT-компанії «Скайлайн Софтвер» (оператор програм «1С» в Україні), за сприяння Державної служби інтелектуальної власності, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено фінальний тур ІІ етапу ХVІІI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019», за підсумками якого, студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського посіли наступні призові місця:

1 місце у категорії «Навчальні програми» – Мельник Леся, Попов Владислав – студенти 1 курсу СВО «Бакалавр» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», наукові керівники: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П. , кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися В. М.;

1 місце у категорії «Навчальні програми» – Корчовий Максим, Брунько Марина – студенти 3 курсу СВО «Бакалавр» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», наукові керівники: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися В. М.;

2 місце у категорії «Веб-розробки» – Паламар Максим, Сільвейстр Богдан – студенти 1 курсу СВО «Бакалавр» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», наукові керівники: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П. , кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Куцак Л. В. ;

2 місце у категорії «Навчальні програми» – Грінберг Олександра, Альошин Костянтин – студенти 2 курсу СВО «Бакалавр» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», наукові керівники: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися В. М.;

Грамота переможця в номінації «Приз юніорського журі» – Грінберг Олександра, Альошин Костянтин – студенти 2 курсу СВО «Бакалавр» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», наукові керівники: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П. , кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися В. М.

Подяками Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено:

Усім студентам-переможцям та їх науковим керівникам бажаємо подальших успіхів і нових перемог у царині Інформаційних технологій!

Переглядів: 1