IV регіональна науково-практична конференція
«Актуальні проблеми використання інформаційних технологій в освітньому процесі коледжів і технікумів»

27.02.2019 р.

У Вінницькому торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету пройшла IV регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми використання інформаційних технологій в освітньому процесі коледжів і технікумів».

Учасники конференції працювали за такими напрямами:

  1. Організаційно-методичні аспекти використання інформаційних технологій в освітньому процесі коледжів і технікумів.
  2. Компетентність сучасного педагога крізь призму використання інформаційних технологій та їх вплив на формування креативної особистості здобувача освіти в умовах оновлення змісту освіти.
  3. Психолого-педагогічні аспекти у використанні інформаційних технологій в освітньому процесі коледжів і технікумів.
  4. Сучасний професійно-компетентний педагог очима здобувачів освіти (дослідницький аспект навчального закладу за участі здобувачів освіти).

У роботі конференції активну участь брали науково-педагогічні працівники кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Вінницького державного педагогічного університету: кандидат педагогічних наук, професор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Кадемія М. Ю., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися В. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися А. П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кізім С. С., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Люльчак С. Ю. та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Куцак Л. В.

Перед учасниками конференції з доповіддю на тему: «Використання технологій STEM освіти для формування професійних компетенцій студентів» виступав завідувач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті, доцент Кобися В. М. У своєму виступі він розповів про роботу Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, коротко охарактеризував роботу кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті із впровадження інноваційних технологій в освітній процес та окреслив перспективи здобуття педагогічної освіти і, зокрема, освіти за спеціальністю 015 Професійна освіта (комп’ютерні технології) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Переглядів: 1