Профорієнтаційна робота

23.02.2019 р.

Викладачі кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті та кафедри педагогіки і професійної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського серед учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій, яка традиційно проводиться на базі ЗОШ №10 м. Вінниці.

Професор кафедри Бойчук Віталій Миколайович, доцент Уманець Володимир Олександрович та старший викладач Люльчак Світлана Юріївна детально познайомили учнів та вчителів шкіл із діяльністю кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті, охарактеризували її професорсько-викладацький склад, наповнення інформаційно-освітнього середовища кафедри, вказали на високу конкурентоспроможність випускників на ринку освітніх послуг за спеціальністю 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)». Доцент кафедри педагогіки і професійної освіти Пінаєва Ольга Юріївна знайомила присутніх з особливостями вступу на спеціальність — 8.18010021 «Педагогіка вищої школи».

Викладачі розповіли присутнім з можливістю отримання загально технічної та фахової підготовки у галузі комп’ютерних технологій, наголосили, що по закінченню закладу вони зможуть стати програмістом, фахівцем комп’ютерних технологій та обслуговувати комп’ютерні мережі, отримають можливість викладати інформатику та технології і займати керівні посади в закладах освіти.

Викладачами було підготовлено і роздано поліграфічну продукцію щодо вступу до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Переглядів: 1