День Святого Валентина

14.02.2019 р.

Розкажу тобі думку таємну,
Дивний спогад мене обпік:
Я залишуся в серці твоєму
На сьогодні, на завтра, навік.
І минатиме час, нанизавши
Сотні вражень, імен і країн, –
На сьогодні, на завтра, назавжди! –
Ти залишишся в серці моїм!

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулось надзвичайно романтичне дійство - День Святого Валентина, день усіх закоханих.

За доброю традицією університетська родина зібралась у мистецькому центрі аби підтримати всіх тих, хто плідно готувався до свята. Ось уже сімнадцять століть підряд закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина!

У цей день навіть повітря наповнюється коханням. Амури поспішають з’єднати пари, почуття яких перевірено часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися у просторі.

Розпочалося святкування із традиційного студентського весілля, яке організував профком за підтримку ректорату, відділу виховної роботи та РСС. Усі закохані пари мали змогу зареєструвати свій шлюб в університетському РАЦСі та відчути себе у ролі справжніх наречених.

Бурхливими оплесками переповнена глядачами зала зустрічала артистів. Магічно-казкова атмосфера та виступи виконавців призупиняли на секунду подих кожного, хто завітав на концерт. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор , професор Наталія Іванівна Лазаренко, яка побажала щоб кохання окриляло і приносило найніжніші, найщиріші почуття в наші серця.

Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри, Івана Франка, Олександра Олеся, Лесі Українки, Петрарки і Шекспіра . Бережіть у своєму серці вічну казку кохання! Хай кожного з вас на стежині кохання супроводжують взаємність та вірність! Кохайте і будьте коханими!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1