Візит міського голови

13.02.2019 р.

На запрошення студентства Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського міський голова Моргунов Сергій Анатолійович провів лекцію-зустріч. Мер поділився секретами створення комфортного міста, розповів про результати роботи команди муніципалітету, майбутні пріоритетні проекти, поспілкувався зі студентами та викладачами.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету, професор Наталія Іванівна Лазаренко. Вона зазначила, що саме завдяки продуктивній діяльності усіх інфраструктур міської ради Вінниця четвертий рік поспіль визнана найкомфортнішим містом в Україні, подякувала за створення доступного простору для жителів міста та зокрема для Педуніверситету.

Сергій Анатолійович Моргунов розповів студентам та викладачам про результати бюджетної децентралізації, про нові підприємства, які за останні роки відкрилися у місті, про послуги, які надаються у Прозорих офісах, про зміни у сфері освіти - нові садочки та школи, які будуються у Вінниці, та про програму енергоефективності.

Міський голова анонсував впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у транспорті, розповів про унікальний проект по програмі «Безпечне місто».

Очільник міста зазначив, що незабаром затвердять Концепцію інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року, пріоритет якої – створення комфортних умов для життя усіх мешканців, а особливо для самореалізації молоді.

По завершенню зустрічі студенти мали змогу поставити запитання міському голові, а також обговорили можливості подальшої співпраці мерії міста та Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1