Профорієнтаційна зустріч

13.02.2019 р.

Cтарший викладач кафедри педагогіки і професійної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Світлана Іванівна Губіна провела профорієнтаційну зустріч з директорами шкіл Немирівського районного відділу освіти, яка проходила у Немирівській загальноосвітній школі № 1.

С.І. Губіна повідомила директорам про нові педагогічні та непедагогічні спеціальності, відкриті у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, запросила їх на навчання до магістратури, поінформувавши про нові спеціальності:

1) галузь знань: 01 Освіта

спеціальність: 011 Освітні педагогічні науки

кваліфікація: викладач вищого навчального закладу

2) галузь знань: 07 Управління та адміністрування

спеціальність: 073 Менеджмент

спеціалізація. Управління освітнім закладом (за типом)

Зацікавили аудиторію відеосюжети, в яких яскраво та практично подано вісім аргументів на користь магістратури ВДПУ, а також діляться враженнями від навчання в магістратурі заступник директора ЗОШ № 20 м.Вінниці Слушний Олег Михайлович (нині аспірант кафедри педагогіки і професійної освіти) та чемпіон світу з акробатики Уразбакієв Роман.

Директори шкіл цікавились вартістю навчання, вступними езаменами, можливістю заочного навчання, зайнятістю магістра. Багато питань задавали з проблем управління навчальними закладами різних організаційно-правових форм (комерційних, некомерційних, державних), зокрема їх цікавили питання формування ефективних взаємостосунків з підлеглими, управління інформаційними зв’язками, правових аспектів управління навчальним закладом, особистісного зростання керівника освітнього закладу.

Профорієнтаційні рекламні буклети отримали всі учасники зустрічі, яка відбувалась напередодні християнського свята Стрітення, а це символічно вказує на те, що наступна зустріч відбудеться у стінах величного педагогічного.

Старший викладач кафедри педагогіки і професійної освіти

С.І.Губіна

Переглядів: 1