Зустріч з геологом-першопрохідцем!

05.02.2019 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського при переповненій залі кафедри географії природничо-географічного факультету відбулася зустріч з нашим земляком геологом-першопрохідцем Миколою Лаврентійовичем Мельничуком – людиною, яка в кирзових експедиційних чоботах пройшла незвіданими безкрайніми просторами Сибіру не одну тисячу кілометрів.

Микола Лаврентійович народився у Стадниці, навчався у Гавришівці, вищу освіту здобув на геологічному факультеті Київського університету, по закінченню якого молодий інженер-геолог був направлений на роботу в Забайкалля, де більше 30 років працював у різних польових партіях експедицій. Останні десять років (1979-1989 роки) своєї трудової діяльності працював на Бурятській ділянці Байкало-Амурської магістралі.

Про пережите, про труднощі експедиційного життя і професії геолога, про будівництво БАМу, про природу і багатства надр Забайкальського краю в живій, невимушеній бесіді Микола Лаврентійович поділився зі студентами-географами.

Дякуємо Миколі Лаврентійовичу за те, що відгукнувся на запрошення, за подаровану колекцію зразків мінералів і гірських порід, за свій багатий життєвий досвід, яким він поділився зі студентами, досвід, овіяний романтикою геолога-першопрохідця.

Текст – Корінний В.І.

Фото – Канський В.С.

Переглядів: 1