Ранкова нарада

04.02.2019 р.

Ранкова нарада у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського розпочалась із привітань.

10 січня 2019 року у Вінниці в рамках новорічно-різдвяних свят відбувся фестиваль "Rock VinFest". Гурт "SLAVIN" (студенти факультету дошкільної, початкової та мистецтв ) В'ячеслав Семенюк, Віталій Блажко, Оксана Вдовиця та Юлія Гораш взяв активну участь у фестивалі. Вінницька міська рада , Департамент культури в особі директора Максима Валерійовича Філанчука, нагородили гурт "SLAVIN" Дипломом. За співпрацю та активну підтримку молодіжного гурту Подякою було нагороджено ректора Педуніверситету,професора Наталію Іванівну Лазаренко.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського- один із перших закладів вищої освіти в Україні, який взявся пілотувати міжнародну програму з методики-дидактики "DLL:Вчимося навчати німецької мови " для підготовки вчителів німецької мови. Проект здійснюється у рамках міжнародної співпраці ВДПУ з Гете-інститутом згідно з підписаною угодою від 3 листопада 2016 року. Група студентів 4-го курсу спеціальності німецька мова та література, що навчається за цією інноваційною програмою, протягом першого семестру працювала над блоком "Програмні вимоги і планування заняття".

Навчання відбувалось у змішаному форматі. На онлайн-платформі у супроводі тютора-викладача німецької мови нашого університету студенти самостійно опрацьовували навчальний матеріал, а під час аудиторних занять студенти з великим ентузіазмом відточували свою майстерність у плануванні уроку, виборі інтерактивних форм організації взаємодії учнів, підборі навчальних матеріалів.

Опрацювання теоретичної частини закінчується обов'язковим практично-дослідницьким проектом, який студенти проводили у школах міста. Метою цього експериментального дослідження була апробація нових фахових форм і методів роботи, з якими студенти ознайомились на заняттях та під час самостійного опрацювання матеріалу.

Усі презентації та документацію проектів було надіслано до Гете-інституту для зовнішньої оцінки експертизи, де вони отримали схвалення, а відтак усі 15 студентів отримали міжнародні сертифікати: Андрощук Ірина, Балакірєва Анна, Бартєєва Анастасія, Водольчук Каріна, Гуліта Юлія, Іванова Марія, Калашник Світлана, Ковальська Анастасія, Магдич Олена, Мельник Наталія, Олійник Христина, Шевчук Ольга, Шорстка Валерія, Шимко Інна, Чечельницька Олена.

Переглядів: 1