День відкритих дверей

31.01.2019 р.

На запрошення керівництва факультету філології й журналістики ім. М. Стельмаха до Вінницького педуніверситету 1 лютого завітали 40 випускників загальноосвітніх шкіл Мурованокуриловецького району разом зі своїми вчителями та начальником районного відділу освіти Павліною Тимощук. Мета візиту – дізнатися про особливості вступної кампанії 2019 року й на один день відчути себе студентами педагогічного закладу вищої освіти.

Під час зустрічі перший проректор, доц. Сергій Гусєв поінформував про здобутки університету, який має понад сторічну історію, добрі традиції, родинну атмосферу, про переваги навчання за різними освітніми програмами, пріоритети при вступі на різні спеціальності, розповів про студентське навчання, дозвілля, перспективи з працевлаштування.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доц. Сергій Лапшин презентував школярам основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2019 та особливості цьогорічного вступу до ЗВО, дав чимало порад успішної підготовки та позитивного емоційного налаштування до важливих випробувань.

Декан ФФЖ імені М. Стельмаха, проф. Інна Завальнюк ознайомила майбутніх студентів зі специфікою навчання за освітніми програмами факультету, наголосила на актуальності поглибленого вивчення рідної мови та престижності оволодіння польською та англійською, висловила особистий погляд на учительську професію і її важливість для суспільства.

Вступники з екскурсію побували в Музейно-просвітницькому центрі, а також у спеціалізованих аудиторіях, відвідали редакцію газети «Педагог», радіо «Юнітон», в телевізійній студії спробували себе у ролі ведучих.

Завершальним етапом пізнавальної поїздки стала участь гостей в інтелектуальних змаганнях, що відбулися в Історико-правовому просторі на факультеті історії, етнології і права.

Фото: Олександра Микитчак

Переглядів: 1