Профорієнтаційний десант

21.12.2018 р.

Впродовж тижня з 16 по 21 грудня викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики здійснили «профорієнтаційний десант» у райони Вінницької області.

Ст. викл. Панасенко О.Б. та доц. Воєвода А. Л., а також студенти факультету математики, фізики і технологій Орлова Анастасія (4 М), Бикова Юлія (4 М), Мельник Марина (1 СОМ) взяли участь у “Дні профорієнтації”, організованому для учнів 10-11 класів Могилів-Подільського району. Захід проходив на базі Вендичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів, гімназії.

Учні прослухали лекцію Панасенка О.Б. на тему “Хто і кого навчатиме у найближчому майбутньому?”, в якій розповідалось про досягнення людства в розробці штучного інтелекту та новітні професії, пов’язані з ними. Воєвода А.Л. поспілкувалась з аудиторією на тему “Професія учителя та її актуальність”, а у інтерактивному виступі студентів “Бути вчителем престижно?” йшлося про молодих учителів, закоханих у свою професію. Учні отримали нагоду безпосередньо поспілкуватися з викладачами та студентами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, отримали інформацію про умови навчання в університеті.

Доц. Калашніков І. В., та доц. Михайленко Л. Ф. виступили перед учасниками районної олімпіади з математики Тиврівського району, де презентували факультети, спеціальності, спеціалізації, які є у Вінницькому державному педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, зокрема висвітлили перспективи навчання на факультеті математики, фізики і технологій на спеціальностях "014 Середня освіта (Математика)", "124 Системний аналіз".

Доц. Коношевський О.Л. та ст. викладач Наконечна Л.Й. провели профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками шкіл міста Хмільника, зокрема із учнями НВК: ЗШ I-III ступенів-гімназія №1 та ЗОШ №4 міста Хмільника.

Коношевський О.Л. провів лекцію на тему “Хто і кого навчатиме у найближчому майбутньому?”, в якій розповідалось про сучасні напрями досліджень в IT-сфері та новітні професії, пов’язані з ними, зокрема про фах системного аналітика. Наконечна Л.Й. виступила із презентацією на тему “Професія учителя та її актуальність”, запросила учнів до навчання на спеціальност 014 Середня освіта (Математика).

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики дякує за організацію заходів і запрошення до участі у них завідувачу відділом освіти Могилів-Подільської РДА Мельнику Юрію Івановичу, директору Вендичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гімназії Пріян Людмилі Казимирівні, директору ЗОШ №4 міста Хмільника Іваниці Василю Івановичу та заступнику директора з навчальної роботи НВК: ЗШ I-III ступенів-гімназія №1 Петрику Олександру Валерійовичу.

Кафедрою алгебри і методики навчання математики підготовлено друковану рекламну продукцію про спеціальності факультету математики, фізики і технологій, яку роздано учасникам вказаних зустрічей.

На всіх вказаних зустрічах учні були поінформовані про безкоштовні курси з підготовки до ЗНО з математики, які будуть проводитись викладачами кафедри алгебри і методики навчання математики 8-11 січня 2019 року з 10:00 до 14:00 на факультеті математики, фізики і технологій.

Переглядів: 1