Новорічних вогник 2019

22.12.2018 р.

Коли проб’є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс Вам щедрий дядько Новий Рік!

Щороку на Новорічний вогник колектив акторів, сценаристів та усіх артистів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського дивує присутніх чимось не стандартним, новим і фантастичним.

За доброю традицією університетська родина зібралась у мистецькому центрі , аби дружно підтримати акторів, які ретельно готувались до виступів. Запальні танці не давали сидіти на місці глядачеві, гучні колядки та щедрівки долинали до сусідніх околиць, хореографічні та театральні постановки дали змогу поринути у зимову казку. Перед початком концерту славні українські дівчата,як здавна ведеться у наших родинах,частували усіх варениками.

Цього річ своїми виступами усіх присутніх тішили не тільки студенти Педуніверситету, але й викладачі, які не вперше активно долучаються до такого дійства. Справжнього «смаку свята» додали виступи деканів факультетів та ректора Педуніверситету, яка четвертий рік поспіль виконує роль Чарівниці-Снігуроньки. Актори настільки професійно виконували свої ролі, що зал не стихав від аплодисментів.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету, професор Наталія Лазаренко, яка привітала університетську родину із наступаючим Новим роком та Різдвом Хрестовим.

Позитивний настрій та емоції вирували в серці у кожного, хто завітав до нас на вогник. На кінець дійства усі дружно пішли в Новорічний хоровод. Секрет успіху таких емоцій дуже простий- варто вірити в дива, бо вони мають здатність здійснюватись.

Із новорічними святами усіх! Нехай вони будуть щедрими на подарунки та здійснять усі Ваші мрії!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1