Патріотично-виховний захід, присвячений 100-річчю української революції

30.10.2018 р.

Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Тих, хто поповнили український національний пантеон на сьогодні, напевно, вистачить для виховання патріотизму на сотні років уперед.

Сьогодні, 30 жовтня 2018 р., студенти ІІ та ІІІ курсу Факультет історії, етнології і права ВДПУ відвідали патріотично-виховний захід, присвячений 100-річчю української революції, підготовлені доцентами кафедри всесвітньої історії - Кравчуком Олександром Миколайовичем та Мазур Інною Віталіївною. До заходу долучилася провідний бібліотекар ВДПУ - Федорук Броніслава Іванівна, яка представила надбання бібліотеки Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського - підготовлений бібліотекарами фільм до 100-річчя бою під Крутами. Студенти, не стримуючи емоцій, переглядали фрагменти бою, де їх однолітки боролися за незалежність рідної землі. Також студенти ІІІ курсу підготували власні презентації присвяченні українській революції на теренах Поділля.

Зокрема, студентка ІІІ курсу ФІЕП - Анастасія Романюк підготувала доповідь про основні риси культурно-освітньої та аграрної політики Гетьманату Скоропадського на території Східного Поділля. Кравчук Тетяна розповіла про перший період перебування Директорії у м. Вінниця (грудень 1918 року). Таким чином, студенти висвітлили місце та роль Поділля та, зокрема, міста Вінниці у подіях української революції.

Студенти пригадувати та доповнювали один одного своїми знання та навіть спогадами очевидців подій 100-річної давнини. Захід був наповнений не лише історичними фактами, але й емоціями, переживаннями та порівняннм з сьогоденням. Усі присутні вшанували пам'ять про воїнів, які загинули під Крутами, та тих, хто сьогодні поліг на полі бою, під час проведення АТО, хвилинною мовчання.

Переглядів: 1