День першокурсника

08.11.2018 р.

У Мистецькому центрі ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, студенти факультету історії, етнології і права традиційно святкували «День першокурсника».

Дебют дав чудову можливість показати свої таланти, проявити креатив та дати волю фантазії.

Участь брали шість груп-новобранців істориків, правовиків та управлінців. Команди в результаті жеребкування отримали завдання представити особливості певного регіону чи материка.

Після виснажуючих репетицій і тренувань студенти підготували авторські номери та неповторні виступи.

Студенти продемонстрували театральну майстерність перенісши глядачів в епоху османських гаремів, самурайства, мексиканських серіалів та техаських прерій, атмосферу паризьких вуличок та Туманного Альбіону. Проявивши оригінальність підходів у розкритті теми, дотримання сценічної культури та яскравих жартів. Феєричними, яскравими та оригінальними були хореографічні виступи та авторські фінальні пісні, які не залишили байдужими глядачів у залі та викликали шалені оплески.

Куратори груп, проявили акторські здібності у театральних мініатюрах та відео-візитках, що стало родзинкою виступів та підняло настрій усім присутнім.

Відео-візитки:

1АІП

1ВІПУ

1БП

1БІП

1АПУА

Журі та гості насолодилися яскравим та запальним дійством, відзначивши високий професіоналізм постановників та виконавців хореографічних композицій.

Дебют першокурсника завжди важлива подія в житті факультету , яка неможлива без згуртованої роботи всього колективу. До організації та проведення конкурсу доклали зусиль деканат, рада студентського самоврядування, наставники академгруп та старшокурсники. Тому ця подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом для всієї родини ФІЕПу.

Даний захід досягнув головної мети – згуртувати першокурсників та долучити їх до студентського активу.

Переглядів: 1