Інтеграційний форум волонтерів
«Побачити цінність кожного»

07.12.2018 р.

«Хай оживає істина стара: людина починається з добра!»
Ти твориш добро, даруючи радість усім,
Ти ділишся щастям і серцем своїм.
Ти твориш добро, даруєш надію,
Ти твориш любов, ти здійснюєш мрії.
Душею і серцем ти завжди із ними,
Для них ти є друг, і сім’я, і родина.
Ти наче те сонце, що гріє весною.
Для них ти як Ангел, що завжди з тобою.
Ти рук не опустиш, ти йдеш до мети,
Щаслива дитина, щасливий і ти.
З дитячих сердець погане ти стер,
Ти добра людина, ти – волонтер!

На базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся Інтеграційний форум волонтерів «Побачити цінність кожного», ініціатором якого стала голова правління Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток», кандидат педагогічних наук Ірина Григорівна Саранча.

На форум завітало чимало гостей, які мали змогу в холі 1 корпусу Педуніверситету взяти участь у майстер-класах, переглянути виставкові роботи та поспілкуватись за чашкою чаю під звуки оркестру народних інструментів. Локації-виставки очолювали викладачі та студенти факультетів/інституту, представники громадських організацій, вчителі шкіл та дитячих садочків,де кожний охочий мав можливість створити власні поробки, спробувати себе в ролі артиста та згадати народні традиції нашого Подільського краю.

Продовженням форуму стала концертна програма, де люди з особливими потребами презентували свої таланти та вміння, своїми виступами вони торкнулись серця кожного.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету, професор Наталія Іванівна Лазаренко, яка зазначила, що даний форум є актуальним на сьогодення, і приємно, що саме педагоги стали співорганізаторами такого дійства.

На завершення свята Народна мішана хорова капела ВДПУ заспівала славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича, адже попереду на нас чекають новорічно-різдвяні свята.

Бажаємо усім, щоб Ваші серця збагачувались любов’ю до людей, до своїх рідних, особливо до тих, хто найбільше потребує тепла та доброти.

На пам’ять усім даруємо Рецепт щастя:

Візьміть чашу терпіння,

Налийте туди повне серце любові,

Вкиньте дві пригоршні щедрості,

Хлюпніть туди ж гумору,

Посипте добром,

Додайте якомога більше віри,

І все це перемішайте.

Потім намажте на шматок відпущеного Вам життя,

І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Ярослава Пилипенко


ВІДЕО

Переглядів: 1