Майстер-клас від польських волонтерів для студентів-філологів

15.11.2018 р.

Студенти факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, які здобувають предметну спеціалізацію «Польська мова», мали нагоду пройти навчальні курси з методики викладання польської мови учням.

Таке навчання організоване з ініціативи викладача польської мови нашого університету – асистента кафедри української мови О. В. Рябошапки два волонтери, магістри польської мови, методисти, які працюють у загальноукраїнському координаційно-методичному центрі вивчення польської культури та мови (м. Дрогобич) – етнічні поляки Ілона Ласота та Маргарити Бонарек-Соха (м. Краків) – три дні поспіль ділилися з нашими студентами методичними знахідками та власним досвідом викладання польської мови, літератури, культури, елементи якого студенти зможуть використовувати згодом не тільки на заняттях з польської мови, але й з української також.

Філологи мали змогу попрактикуватися у вимові, знайти відповіді на питання, які їх цікавили, адже польські наставники-волонтери з 25 річним стажем роботи працюють у методичному центрі з учителями польської мови.

Переконані, що така практика залучення польських фахівців до підготовки студентів-філологів факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха є досить результативною, й, упевнені, матиме плідне продовження.

Переглядів: 1