Всеукраїнські змагання з
електронного спорту серед
здобувачів вищої освіти
«Ukrainian University Open 2018»

02.11.2018 р.

В рамках Всеукраїнських змагань з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти «Ukrainian University Open 2018», присвячених Міжнародному дню студентів, відповідно до листа-запрошення Української Федерації Електронного Спорту, Спортивної студентської спілки України та Національного університету фізичного виховання 02 листопада 2018 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського було проведено кваліфікаційний етап змагань з електронного спорту.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювала ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проф. Н. І. Лазаренко.

Організацією та проведенням турніру опікувалися Організаційний комітет та Суддівська колегія, до складу яких входили:

– голова суддівської колегії – В. М. Кобися – кандидат педагогічних наук, в. о. завідувача кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті;

– І. О. Асаулюк – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, заступник декана факультету фізичного вихованні і спорту з навчальної роботи;

– голова організаційного комітету – В. О. Уманець – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті;

– відповідальна особа (представник) навчального закладу в он-лайн-етапі змагань – А. А. Дяченко – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Кваліфікаційний етап змагань з електронної дисципліни Dota2 у режимі Captains Mode у форматі гри 5х5 у режимі до 2-х перемог в серії з 3-х ігор.

Для участі у турнірі зареєструвалося 12 команд студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, які шляхом жеребкування були розділені на дві групи. В результаті очних зустрічей команд визначилися лідери змагань з електронного спорту:

• 1 місце – команда факультету фізичного виховання і спорту;

• 2 місце – збірна команда факультету іноземних мов і спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)»;

• 3 місце – команда навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)»;

• 3 місце – команда факультету математики, фізики й технологій.

Дві команди-переможці продовжать змагання в Он-лайн етапі, що відбудеться з 08 по 12 листопада 2018 року за вихід до фіналу змагань, який буде проведено 16-17 листопада на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України.

В ході змагань студенти проявили високу командну взаємодію, інтелектуальні здібності, реакцію, уміння мислити нестандартно, хорошу психічну підготовку та витримку.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо командам подальших перемог!

Переглядів: 1