Візит директора департамету міжнародної співпраці Фолькуніверситету Алі Рашиді

01.11.2018 р.

Днями до Вінниці з робочим візитом прибув директор департаменту міжнародної співпраці Фолькуніверситету Алі Рашиді. Освітянин з Швеції приїхав з метою поділитися досвідом об’єднання навчальних закладів і підштовхнути виші та коледжі Вінниччини утворити Консорціум.

В рамках візиту пан Алі відвідав наш Вінницький державний педагогічний університету імені Михайла Коцюбинського, мав змогу побачити велич та красу Величного Педагогічного, доторкнутися до історії закладу. На зустріч із гостем завітало чимало студентів та викладачів, які мали змогу почути та побачити інформацію про освіту іноземних колег, подискутувати на різні теми. Зокрема було підняте питання щодо розвитку інклюзивної освіти в Україні, подальші плани та перспективи.

Також під час зустрічі було обговорено можливості співпраці, участь в міжнародних проектах та обмін студентами Швеції та України.

Зокрема, Алі Рашиді розповів, що в Фолькуніверситеті існує програма, яка дозволяє шведським студентам пройти тижневий навчальний курс в туристичній галузі. Після чого студенти мають можливість постажуватися у туристичній галузі в Швеції.

Зі слів Алі Рашиді, кількість місць на цю програму обмежена і щоразу великий конкурс. Але цього року Фолькуніверситет віддасть шість місць студентам з Вінниччини. Приємно відзначити, що цінний подарунок пан Алі подарував Педуніверситету- безкоштовне стажування та практика студентам ЗВО, які поїдуть до Швеції. Практиканти будуть відібрані на основі мотиваційних есе, написаних англійською мовою. Студенти матимуть можливість навчатися, тобто відвідати тренінги з того предмету, який їх цікавить.

Зі словами вдячності за візит до Алі Рашиді, та його колег звернулась ректор університету Наталія Лазаренко.

Продуктивною, атмосферно теплою та насиченою виявилась зустріч, яка стала фундаментом для створення дружніх відносин між двома державами. Ми переконані, все тільки починається.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1