Вітаємо Інну Яківну Завальнюк!

10.05.2018 р.


Вітати хороших людей завжди приємно, а таку чудову людину, як декана факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, доктора філологічних наук, професора Інну Яківну Завальнюк, – вдвічі приємніше. Бути керівником – це дуже відповідальна, копітка, сповнена несподіванок, але творча справа. Ви – мудрий наставник, який поєднує в собі і вимогливість, і демократичність.

Дозвольте нашому дружньому колективу привітати Вас з Ювілейним днем народження й щиро побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Ви надихаєте наш колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами, вельмишановна Інно Яківно!

З повагою колектив факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха!


Переглядів: 1