Всеукраїнська нарада молодих письменників
та публіцистів у Вінницькому педагогічному

18.09.2018 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського став платформою для Всеукраїнської наради молодих письменників та публіцистів, що приїхали з усіх областей, з міст-мільйонників і з найвіддаленіших куточків України та з-за кордону. Урочисте відкриття й пленарне засідання розпочали проректор з наукової роботи університету, професор, док. пед. наук Алла Коломієць та голова НСПУ Михайло Сидоржевський, також виступили голова ВО НСПУ Вадим Вітковський та Михайло Кременюк, заступник голови Обласної ради, представник від депутатського корпусу Вінниччини.

Семінари, майстерні та бесіди про літературу України від гостинної кафедри української літератури, де белетристів зустрічали зав. каф., доц. Ніна Поляруш, а також доц. Алла Віннічук, доц. Вікторія Ткаченко, магістрантка Інна Король, перейшли до музею-садиби ім. Михайла Коцюбинського й тривали до вечірньої пори, коли розгорівся фестиваль «Підкова Пегаса».

У перебігу денної програми Всеукраїнських урочистостей молоддю опікувалися заст. голови НСПУ Богдана Гайворонська, почесний голова, український Петрарка Михайло Каменюк, проф. Анатолій Подолинний, доц. Тетяна Яковенко, лавреати премії ім. М. Коцюбинського, знані письменники й журналісти Сергій Татчин, Наталка Доляк, а також літературознавці Віктор Крупка та Ірина Зелененька. Приємно, що кістяк подільської молодої делегації склали літературно-мистецька студія ВДПУ ім. М. Коцюбинського «Вітрила», студії Барського та Вінницького педколеджів.

Ірина Зелененька, к. філол. наук.,
ст. викл. кафедри української літературиПереглядів: 1