ВІННИЦІ 655!

08.09.2018 р.

8 вересня Вінниця святкувала День народження!

Вінниця – сучасне європейське місто, перлина Поділля, куточок дивовижних водограїв, інноваційне місто, яке забезпечує розвиток динамічного середовища через підтримку творчих підходів та інноваційних ідей у всіх сферах свого життя, яке добре відоме своїми новими рішеннями та найкращими практиками у розвитку місцевого самоврядування, економіки, інфраструктури та соціального капіталу.

На урочисту церемонію відкриття до міста завітали Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Поважні гості привітали вінничан із 655 річницею.

Святкування розпочалося на Майдані Незалежності. Послухати привітання від перших осіб держави, незважаючи на дощ та прохолодну погоду, прийшло чимало людей.

Вінницю із її 655 днем народження щиро вітав багатотисячний колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, який активно долучився до всіх урочистостей.

Кожний мав змогу продемонструвати свої здібності і таланти, привітати рідне місто зі святом та подарувати гарний настрій присутнім.

Феєричний концерт, театралізовані дійства, майстер-класи ,забави та багато-багато іншого можна було побачити у педагогічному містечку.

Найбільше враження на глядачів у центрі міста справили герби Вінниці. Вони були створені дбайливими руками наших майстринь з паперових квітів та вишивки.

Герби сягнули найбільших розмірів за усю історію святкування , адже були висотою 6 метрів та шириною 4. Вони стали окрасою свята, і всі бажаючі мали змогу зробити біля нього фото на згадку.

Із вітальним словом до гостей звернулась ректор університету Наталія Іванівна Лазаренко, яка подякувала усім організаторам та учасникам свята, побажала оптимізму, мирного неба та теплого сонця, гарного настрою та позитивних емоцій.

Викладачі та студенти педуніверситету доклали багато зусиль та спільно працювали для організації свята, аби любов і тепло їх сердець було подаровано глядачеві.

Бажаємо своєму рідному місту щастя, процвітання, любові, красивих і здорових нащадків, натхнення на добрі справи, миру і рясних-прерясних гараздів, а нам, вінничанам, - особливої закоханості в те місто, де народились і живемо!

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1