ЗНОВУ ВЕРЕСЕНЬ СТУПАЄ НА ПОРІГ!

01.09.2018 р.

Промайнуло щасливе тепле літо, позаду вступні іспити, і вже красуня осінь привітно подає руку у нове незвідане майбутнє.

Сьогодні – 1 вересня територія нашого університету була переповнена радощами і піднесеним настроєм, веселим сміхом та осяяна теплим сонцем.

У цей чудовий першовересневий день звучали щирі віншування на честь тих 2-ох тисяч студентів, хто нинішнього року поповнив лави студентства одного з найпрестижніших закладів вищої освітиПодільського регіону - Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Тут відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року та посвяти першокурсників у студенти. Усіх присутніх святковими мелодіями зустрічав ансамбль пісні і танцю Повітряних Сил Збройних Сил (ПС ЗС) України "Крила України".

Важливим компонентом святкування були презентації усіх факультетів та інституту.

Цьогоріч свято знань розпочалось феєричними флеш-мобами та акробатичними трюками, продовжилося дійство вокально-хореографічними постановками талановитих виконавців.

Напутнє слово до першокурсників звучало з уст ректора Наталії Лазаренко, яка привітала усіх присутніх зі святом.

Привітати молодь з Днем знань прибули шановні гості: голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Завершились урочистості молебнем, звершеним духовенством на чолі з митрополитом Симеоном, благословенням студентів і викладачів на успіхи в новому навчальному році.

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1