Форум англомовної освіти

08.06.2018 р.


Близько 100 викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та вчителів шкіл м. Вінниці та Вінницької області взяли участь у масштабному заході від Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education та видавництва PEARSON – у семінарі «New Dimensions in Assessment and Learning».

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись перший проректор з науково-педагогічної роботи Гусєв Сергій Олексійович та декан факультету іноземних мов Ямчинська Тамара Іванівна.

Методисти центру Майкл Хадсон та Геннадій Білоус провели серію тренінгів та семінарів, присвячених ключовим принципам оцінювання навчальних досягнень з англійської мови.

Майкл Хадсон, чий досвід викладання з використанням інноваційних ресурсів вражає, поділився секретами мотивації студентів поза класною кімнатою. Він розповів про онлайн платформу MyEnglishLab, що допомагає студентам з усього світу використовувати технології для самостійного навчання.

Геннадій Білоус розповів про міжнародний екзамен Pearson Test of English, завдяки якому тепер і в Україні є можливість протестувати рівень володіння англійською мовою та отримати сертифікат міжнародного зразка.

Наприкінці заходу, як завжди було проведено лотерею серед усіх учасників. Переможці отримали цінні призи, але саме головне, що всі учасники отримали нові знання та натхнення для подальшої роботи.

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1