Всеукраїнський забіг
«Зелена миля 2018»

01.06.2018 р.


Спортивна студентська спілка України у Вінницькій області, головою якої є ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, 1 червня активно долучилась до організації та проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», який традиційно проводиться у багатьох країнах світу. Він відбувся у лісопарковій зоні м. Вінниці та розпочався одночасно – об 11:00 по всій Україні!

По традиції «Зелену милю» долають у лісових масивах, парках. Цьогоріч у заході взяли участь більше 800 легкоатлетів- представників вінницьких університетів і коледжів. Як завжди найбільше учасників(дві третини)представив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Дружня родина ВДПУ об’єдналась у цей день, задля пропоганди здорового способу життя. Серед бігунів були і ветерани спорту.

– Я бігаю все життя. Мені це приносить радість і задоволення. У студентські роки я був призером чемпіонату України, чемпіоном республіки серед педагогічних університетів. Зараз займаюся оздоровчим бігом, бігаю кроси на дистанцію 1-3 км, – розповів 61-річний викладач факультету фізичного виховання і спорту, Михайло Лозовик.

На старт виходили й цілими родинами.Зокрема старший викладач факультету історії ,етнології і права Ірина Батирєва.

– Я бігаю рідко, але завжди з дітьми. Вважаю, що такі спільні заняття спортом – найкраща пропаганда здорового способу життя. Бігаємо не заради перемоги, – наголосила Ірина Батирєва.

Забіг «Зелена миля» традиційно пройшов у День захисту дітей. Віримо, що це стане прикладом для майбутнього покоління задля збереження здорового способу життя.

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1