Віденський бал на факультеті фізичного виховання і спорту

25.05.2018 р.


«Доброго дня шановні друзі! Ми ради вітати Вас у цій гостинній залі». Цими словами ведучі відкрили Віденський бал на факультеті фізичного виховання і спорту.

Вальс. Це дивовижний танець. Він існує майже три століття, а його називають молодим. Такого випробування часом не витримав жоден із танців. Були часи коли вальс забороняли і вважали верхом непристойності, адже кавалеру потрібно було тримати даму за талію та невимушено кружляти. А це руйнувало уявлення про естетику салонного танцю, що складалося віками. Мене зовсім небагато часу, і в 18 столітті у Європі буде мода на вальс і тільки на вальс. Його танцювали скрізь – у бальних залах, ресторанах. А коли приміщення не вміщали всіх бажаючих, танці переносили прямо на вулиці, в парки Відня. Вальс став королем танців, а композитор Йоган Штраус-син – Королем Вальсів.

Традицією на факультеті фізичного виховання і спорту стало визначати переможців в номінації «Віденський вальс». В цьому році лідерами вальсу стали дві пари. 1- місце отримали Сало Валерія, Пльонсак, Московчук Владислав, Гушевата Юлія. 2-місце Заболотна Антоніна, Сидюк Денис, 3-те місце Ткач Вікторія Яцкевич Микита - грамоти і призи яким і вручив декан факультету доц.. Яковлів В.Л.

Але ми впевненні, що знання отримані з дисципліни «Ритміка і хореографія» спеціалісти фізичної культури, їх обов’язково використають в майбутньому педагогічній діяльності. І шкільний прощальний вальс, який обов’язково танцюють випускники в школах, студенти в вузах – це теплота сердець і вдячність випускників, які вони дарують учителям, педагогам.

Закінчився бал, море квітів, отримали наші конкурсантки слова подяки за дивовижне свято отримали викладачі - кафедри теорії і методики фізичного виховання - доц.Чернишенко Тамара Миколаївна, старший викладач - Хоронжевський Леонід Євгенійович. І ось ми чекаємо, що наступний перший курс буде нас радувати також красотою рухів, грацією, легкістю.

Тамара Чернишенко


переглядів: 1