Віншування переможців

25.05.2018 р.


На черговому засіданні ректорату Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського віншували переможців-учасників Всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Вольф Віолетта студентка факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв на Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни педагогіка здобула диплом ІІ ступеня, а Чередій Ірина та Усенко Юлія нагороджені почесними грамотами за участь. Наукові керівники - кандидат педагогічних наук, доцент Кіт Галина Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент Голюк Оксана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент Старовойт Леся Василівна.

Студентка факультету історії, етнології і права на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Історія» здобула диплом ІІ ступеня.

Науковий керівник-кандидат історичних наук, доцент Войнаровський Анатолій Володимирович.

Студентки факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Пилипенко Ярослава та Інна Гупалюк стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта», напрямом «Дошкільна освіта» зі спеціальності «Дошкільна освіта» та нагороджені почесними грамотами за участь.

Наукові керівники – кандидат педагогічних наук, доцент Демченко Олена Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент Голюк Оксана Анатоліївна.

Також волонтери нашого університету були нагороджені за акцію «Серце до серця» подяками за небайдуже ставлення до людей, які потребують допомоги. Наставник- кандидат педагогічних наук, Хіля Анна Вікторівна.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор Наталія Іванівна Лазаренко, яка привітала учасників та їхніх наукових керівників, подякувала за примноження нагород в ім’я процвітання рідного Педуніверситету, побажала нових звершень і підкорення наукових вершин.

Вітаємо та бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!

Ярослава Пилипенко


переглядів: 1