Cвяткування Дня Європи

19.05.2018 р.


У Вінниці відбулося святкування Дня Європи. Все як завжди, проходило гучно та весело. Центральні вулиці міста перетворилися на грандіозні локації з елементами стріт-арту, сучасного вуличного мистецтва, локаціями для різних концертів, виступів, майстер-класів, прогулянками мімів, фотозонами, локаціями для дітей. У цей день десятки тисяч вінничан та гостей міста прийшли у центр міста, який на декілька годин перетворився на пішохідну зону. Вони брали участь у різноманітних інтерактивних програмах, майстер-класах, фестивалях та концертах. Понад 1500 танцюристів з усієї Вінниці на Майдані Незалежності встановили національний рекорд в номінації “Наймасовіше виконання хореографічної композиції найбільшою кількістю учасників”.

Студенти та викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського також активно долучилися до святкування Дня Європи, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі "Вінницька студентська весна 2018".До танців, пісень запрошували усіх бажаючих, ніхто не залишався байдужим до мистецької діяльності.

Президент нашої держави Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман із керівництвом міста та області відвідали виставкову локацію Педуніверситету та були вражені майстер-класами, котрі для дітей та гостей фестивалю організували викладачі та студенти. Від високоповажних гостей було приємно почути теплі слова вітань та розділити з ними радість святкування.

Емоції не стихали, свято продовжувалося до самого вечора.

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1