Міжнародний проект
«Захистимо пам'ять»

06.05.2018 р.


За ініціативи керівництва факультету іноземних мов на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з 5 по 12 травня відбувається міжнародний проект «Захистимо пам'ять». Цей захід проводиться за підтримки берлінського Меморіалу вбитим євреям «Денкмаль» та Міністерства закордонних справ Німеччини й передбачає захист та меморіалізацію місць Голокосту в Україні та Вінницькій області зокрема.

5-6 травня представники Українського центру вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) Подольський А. (м. Київ), Тяглий М. (м. Київ), Склокіна І. (м. Львів) і координаторка проекту Вроблевська О. (м. Берлін) провели для його учасників - студентів факультету іноземних мов та факультету історії етнології та права - теоретичні та методичні заняття, де було представлено різні аспекти теми історії Голокосту та основну мету заходу.

Упродовж тижня учасники проекту виїжджатимуть до місць історичних досліджень Вінницької області задля проведення інтерв’ювання з очевидцями трагічних подій та з метою з’ясування рівня «постпам’яті» про Голокост і виявлення його наслідків для сучасного суспільства.

12 травня у ВДПУ передбачено проведення підсумкового семінару, під час якого обговорюватимуться зібрані свідчення та враження від роботи, плануватиметься подальша дослідницька діяльність у рамках проекту.

Ярослава Пилипенко, Олександра Петровапереглядів: 1