Віншуємо переможців конкурсів та олімпіад

20.04.2018 р.


У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» студентки факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Кривоконь Тетяна та Кривоконь Світлана під керівництвом наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Кривошеї Тетяни Михайлівни здобули перемогу у конкурсі та нагороджені дипломом І ступеня.

Диплом ІІІ ступеня отримала студентка факультету історії,етнології і права Бредіхіна Ганна переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Історія та археологія".

Науковий керівник- кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Кравчук Олександр Миколайович.

На Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Хореографія» диплом та грамоту здобула студентка факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Мельничук Діана.

Науковий керівник-доктор педагогічних наук,професор кафедри музикознавства та інструментальної підготовки Мозгальова Наталія Георгіївна.

На Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії серед педагогічних університетів студент природничо-географічного факультету Денис Церклевич здобув диплом ІІ ступеня.

Вітаємо наших переможців та їх керівників!

Репортаж - Ярослави Пилипенкопереглядів: 1