Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
зі спеціальності «Початкова освіта»

11.04.2018 р.


На конкурс було подано 64-и наукові роботи із 32-х закладів вищої освіти (педагогічні університети – 15, класичні університети – 12, гуманітарні академії – 4, Національний університет цивільного захисту України).

До складу галузевої конкурсної комісії, яка оцінювала наукові роботи та виступи учасників, ввійшли провідні вчені в галузі початкової освіти, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України (Києва, Харкова, Вінниці, Полтави, Глухова, Дрогобича, Маріуполя).

На основі рецензування кожної наукової роботи двома членами галузевої конкурсної комісії було складено рейтинговий список. Для участі в підсумковій конференції було запрошено авторів 16-и кращих робіт.

Учасники конкурсу, юні науковці, на високому рівні представляли результати своїх досліджень, доводили їх актуальність і практичне значення, ілюстрували наукові доповіді фото- та відеоматеріалами, дитячими малюнками, отриманими в процесі експериментальної роботи.

За підсумками проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» отримали:

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

За результатами роботи науково-практичної конференції було підготовлено й опубліковано збірник матеріалів учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» – «Сучасна початкова освіта в поглядах молодих науковців».

Вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників з високими досягненнями!

Бажаємо нових ідей та їх реалізації в наступних експериментальних розвідках і наукових роботах!

Рейтинговий списокпереглядів: 1