Віншування переможців

02.04.2018 р.


Із перемог та приємних зустрічей розпочинається робочий тиждень у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. На черговому засіданні ректорату віншували переможців та зустрічали чемпіонів.

Своїми успіхами приїхала поділитись студентка 1 курсу магістратури факультету фізичного виховання і спорту Буй Ірина – Шестикратна чемпіонка та призерка Світу з біатлону, лижних перегонів, учасниця Паралімпійських ігор у 2018 році. Дівчина розповіла про спортивні досягнення та про те, чим живе і над чим працює все своє життя.

Також віншували переможців у сфері науки:

Студентка 1курсу магістратури факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Пилипенко Ярослава на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» здобула диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Демченко Олена Петрівна.

Кирилевська Альона студентка 4 курсу бакалаврату факультету філології і журналістики імені Михайла Стельмаха на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури(з методикою їх викладання) здобула диплом ІІ ступеня. Науковий керівник- доктор педагогічних наук, професор Куцевол Ольга Миколаївна.

Студент 4 курсу бакалаврату навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Медведєв Роман на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» здобув диплом ІІ ступеня. Наукові керівники- професор Кадемія Майя Юхимівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач Кобися Володимир Михайлович.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор Наталія Іванівна Лазаренко, яка привітала учасників та їхніх наукових керівників, подякувала за примноження нагород в ім’я процвітання рідного Педуніверситету, побажала нових звершень і підкорення наукових вершин.

Вітаємо та бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!

Репортаж Ярослави Пилипенкопереглядів: 1