До дня народження Тараса Григоровича Шевченка

13.03.2018 р.


«І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим, тихим словом»
(Т.Г. Шевченко)

У загальній читальній залі бібліотеки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулися голосні читання до дня народження видатного українського поета, письменника, художника, драматурга, громадського і політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка. Захід проводився у групі 2 курсу спеціальності Професійна освіта (Комп’ютерні технології), куратор – доц. Шахіна І. Ю.

До читань Великого Кобзаря співробітники бібліотеки підготували ілюстративно-книжкову виставку «Вдивляючись в рядки пророчі». Студенти групи декламували вірші, зокрема, староста групи Анатолій Остаповець «До Основ’яненка».

Представники бібліотеки (провідний бібліотекар Федорук Броніслава Іванівна та головний бібліотекар П’ятак Олена Анатоліївна за підтримки директора бібліотеки Білоус Валентини Степанівни) розповіли про життя та творчість Великого Кобзаря, про видання, які є в університетській книгозбірні.

Найбільш цікавими були Кобзарі різного формату. Особливою увагою користувалася книга «Заповіт» мовами народів світу» за ред. Б. Хоменка.

Такі зустрічі та читання надихають студентів на любов до рідного краю, до Батьківщини.

Тарас Шевченко є національним героєм і символом України. Тож нехай «Кобзар» буде у кожному домі, щоб слово Тарасове не забуте і нині, вічно ходило по Україні.

«І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі !»

Матеріал підготував Ярослав Ангелов, студент групи 2 АПОпереглядів: 1