День Святого Валентина

14.02.2018 р.


Любов – це два серця в одній душі!

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулось надзвичайно романтичне дійство - День Святого Валентина, день усіх закоханих.

За доброю традицією університетська родина зібралась у мистецькому центрі аби підтримати всіх тих, хто плідно готувався до свята.

Бурхливими оплесками переповнена глядачами зала зустрічала артистів. Кожний факультет(інститут)мав змогу представити свої творчі здібності, вміло презентувати акторську майстерність, свої вокальні та хореографічні виступи. Магічно-казкова атмосфера та виступи виконавців призупиняли на секунду подих кожного, хто завітав на концерт. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор вишу Наталія Іванівна Лазаренко, яка побажала щоб кохання окриляло і приносило найніжніші, найщиріші почуття в наші серця. Багато історій про кохання було програно та показано на сцені нашими талановитими студентами і викладачами.

Кожна історія дивовижна по-своєму, але основою для них всіх є безмежна любов та відданість одне одному. Бажаємо, щоб кожний із вас зустрів любов свого життя, хай усі будуть щасливі своїм коханням на многії літа!

А кульмінацією цього прекрасного почуття стануть нові сім’ї, гарні, здорові діти, мирна країна та квітуча Земля!

Репортаж - Ярослави Пилипенкопереглядів: 1