День захисту дітей

01.06.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті відбувся яскравий захід до Дня захисту дітей, організований кафедрою мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти разом з Вінницькою міською радою.

З вітальним словом до гостей звернулись проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Людмила Бровчак та начальник служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська.

Під час святкування діти разом зі своїми батьками із захопленням долучалися до майстер-класів. Завідувач кафедри Леся Старовойт разом із малятами виготовляли янголів Перемоги, які згодом були «задонатовані» на підтримку Збройних Сил України.

Спільно із викладачем кафедри Юлією Якименко присутні долучилися до майстер-класу «Музичні барви України», під час якого відтворили мелодію «Ой у лузі червона калина».

На святі панувала позитивна і радісна атмосфера. Діти з великим задоволенням брали участь у творчих заняттях, виявляли свої таланти та демонстрували навички. Батьки допомагали їм у виготовленні янгеликів та насолоджувались музичними виступами. Пісні та музика додавали ще більше радості, теплоти, позитивного настрою.

Всі учасники залишилися задоволеними та натхненними, а приємні спогади про цей день ще довго залишатимуться в їхніх серцях.