3 сесія Студентської Ради Вінниччини

03.02.2019 р.


Відбулася 3 сесія Студентської Ради Вінниччини на якій кожен з комітетів прозвітував про свою діяльність за 2017-2018 роки. Голова кожного комітету розповів про свою діяльність, а також підняв питання, які було б варто вирішити на рівні області.

Окрім всього було переобрано голову комітету з культурно - масової роботи та реорганізовано структуру комітету зв'язків з громадськістю та владою.

Хочемо привітати новообраного делегата Шкарупську Анну (студентку 1 курсу Факультету математики, фізики та технологій) від Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,яка ввійшла до складу Комітету з соціальних питань – залучення молоді до організації та проведення заходів благодійного, соціального, екологічного, патріотичного змісту тощо.

Також на засідання було запрошено співробітника Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Миколу Кобисю. Загалом усі нагальні питання було вирішено та створено умови для подальшої ефективної та продуктиної роботи Студентської Ради Вінниччини!

Репортаж - Тетяни Даценко


переглядів: 1