Міжнародна весняна школа
«Sustainable Development and Social Innovations»

30.04.2024 р.

З Україною в серці і величезною любов’ю до України разом із учасниками Міжнародної весняної школи «Sustainable Development and Social Innovations» у рамках проєкту «AMU Summer School 2.0» упродовж 21 - 27.04.2024 р. навчалася, спілкувалася, обмінювалася досвідом декан факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Інна Завальнюк. Вона долучитися до цікавої, актуальної за тематикою програми «Сталий розвиток і соціальні інновації» в Університеті імені Адама Міцкевича (Познань, Польща). Серед організаторів форуму – проректор з міжнародної співпраці, професор Rafal Witkowski, доктори Kostiantyn Mazur, Ilona Mykolaishyn.

Міжнародна весняна школа зібрала представників 27 закладів вищої освіти України, – написала Інна Яківна на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Ми мали змогу дискутувати, висловлювати міркування щодо перспектив розвитку наших вишів, навчилися працювати в групах, швидко зреалізовувати поставлені завдання. А невимушене живе спілкування, емоції, належні умови праці та відпочинку спричинили єдине бажання: ще раз повернутися до Познані, відвідати інші країни за таким проєктом задля поглиблення знань в освітній царині, виформування нових навичок, також і soft skills, потрібних у сучасному житті. Вдячна лекторам – докторам Agnieszka Kozlowska, Anna Schmidt Fiedler, Katarzyna Wala.

Дуже приємно, що європейські освітні заклади залучають академічну спільноту українських закладів вищої освіти до обговорення й утілення в життя цікавих проєктів, ідеї яких народжуються в процесі роботи міжнародних шкіл. Тож колеги-викладачі, студенти повинні використовувати можливості міжнародної академічної мобільності. Це наснажує, збагачує, формує нове світобачення.