Cтудентський дискусійний клуб з питань розвитку публічної служби

26.04.2024 р.

Уже багато років Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського здійснює підготовку професіоналів у сфері публічного управління. Багато випускників університету працюють в органах державного та місцевого управління, приватних структурах.

Для якісної підготовки здобувачів вищої освіти створено студентський дискусійний клуб з питань розвитку публічної служби, метою якого є залучення студентства до формування політики з питань розвитку публічної служби, до продукування та підготовки і реалізації пропозицій, які спрямовані на подальше реформування даної сфери у відповідності до стандартів ЄС.

Про важливість створення такого осередку зазначили проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних питань Сергій Загородній та декан факультету права, публічного управління та адміністрування Олександр Яременко.

Керівник дискусійного клубу, кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри публічного управління та менеджменту Андрій Заболотний ознайомив присутніх з основними напрямками роботи клубу та тематикою подальших дискусій.

У межах діяльності дискусійного осередку, учасники матимуть змогу детальніше ознайомитися з питаннями реформи державного управління та публічної служби; зрозуміти значення корпусу державної служби у період правового режиму воєнного стану і повоєнної відбудови; знайти відповіді на питання, як працюють державні органи, як працевлаштуватись на роботу та побудувати успішну кар’єру; який рівень оплати праці та від чого він залежить, які особливості службового розпорядку; яка відповідальність і в чому корупційні ризики та інше.