День відкритих дверей

30.03.2024 р.

30 березня 2024 року Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського гостинно зустрів своїх майбутніх студентів. На день зустрічі з абітурієнтами до університету завітали випускники закладів освіти різних рівнів із Вінницької, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Житомирської, Київської, Донецької, Кіровоградської та інших областей.

Гості мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкуватись із адміністрацією університету, факультетів та інституту, представниками студентського самоврядування. Для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків були доступні локації, на яких вони могли детально познайомитись з кожною освітньою програмою, поспілкуватись зі студентами та викладачами.

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся перший проректор з науково-педагогічної роботи Олег Блажко та розповів присутнім про переваги та перспективи навчання у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

З особливостями вступної кампанії 2024 року та правилами прийому до університету ознайомив присутніх відповідальний секретар Приймальної комісії Віктор Рогач.

Голова ради студентського самоврядування університету розповів абітурієнтам про насичене студентське життя та можливості самореалізації уже під час навчання.

Приємно, що ще навчаючись у закладі загальної середньої освіти, учні уже цікавляться та долучаються до студентського життя в університеті. Часто збираються у стінах університету за інтелектуальними іграми, цікавими тренінгами, які організовують наші студенти та викладачі.

Цьогоріч чимало потенційних вступників взяли участь у обласних конкурсах учнівських наукових робіт з природничих наук та з туризму, організатором яких є Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Призерів, учасників конкурсів та їхніх керівників привітали та вручили грамоти і подяки.

Для майбутніх вступників провели екскурсію затишними аудиторіями та лабораторіями, бібліотекою, музейно-просвітницьким центром, освітньо-науковим центром "Хаб

"NotBox"", ознайомили з роботою структурних підрозділів, що викликало неабияке зацікавлення у відвідувачів.

Надалі абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками тих факультетів, які їх найбільше цікавлять.

Щоб гості цікаво та корисно провели час, були організовані майстер-класи, тренінги, різноманітні локації – усе це зробило суботній ранок незабутнім.

Чекаємо наших майбутніх студентів у Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського!

Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість таких насичених зустрічей!

Разом до Перемоги!