Відкритий турнір
«Спіч-батл»

27.03.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського рамках роботи дебатного клубу «Освітній формат» відділу освітніх інновацій «Освітній хаб «NotBox»» з 25 по 27 березня відбувся І .

З вітальним словом до гостей звернулися ректор університету, професор Наталія Лазаренко, голова первинної профспілкової організації Микола Баюрко, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань та голова ради студентського самоврядування університету Іван Сотник.

Презентувала інтелектуальний осередок керівник освітнього хабу «NotBox» Світлана Нагорняк.

Діяльність дебатного клубу зумовлена важливістю модернізації та впровадження більш сучасних та ефективних освітніх методик, підвищення soft skills навичок, пов?язаних із комунікацією, роботою у команді, публічними виступами здобувачів освіти. Участь у дебатному клубі допомагає сформувати вміння командної роботи у гравців, сприяє розвитку комунікації, взаємної поваги, тактовності та толерантності, делікатності в активному спілкуванні.

У першому турнірі змагалися збірні команди факультетів, центру підтримки переселенців «Я-Маріуполь» та Національної академії Національної гвардії України.

Впродовж трьох днів учасники демонстрували зацікавленість у командній роботі та розкрили обізнаність і небайдужість щодо ситуацій, які було представлено у грі формату ціннісних дебатів «Карла Поппера». Вони покликані відобразити різні точки зору на дискусійні питання історії, релігії, культури та суспільного устрою.

У фінальній грі змагалися команди центру «Я-Маріуполь» та РСС Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Команди-учасники отримали солодкі призи від первинної профспілкової організації, а команди фіналістів - грошову винагороду, яку вони передали у якості благодійної допомоги до волонтерського клубу VinClub «Волонтер ВДПУ».