Новорічний концерт

26.12.2017 р.


Новорічне Диво у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського!

В університеті рідному є мить одна чарівна,

І Бог запалює над ним прекрасну зірку дивну!

По факультету кожному тихенько, крок за кроком

Вона проходить радістю у ніч Нового Року!

Зима-володарка чудес! Ця мить лиш їй належить.

Вона торкається віків, що змінами бентежать.

Вона торкається душі, яка палає щиро…

А ми-хранителі легенд, їх благодатне миро!

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулось неймовірне, феєричне дійство. За доброю традицією університетська родина зібралась у мистецькому центрі вишу, аби дружно підтримати акторів, які ретельно готувались до виступів. Запальні танці не давали сидіти на місці глядачеві, гучні колядки та щедрівки долинали до сусідніх околиць, хореографічні та театральні постановки дали змогу поринути у зимову казку.

Своїми виступами усіх присутніх тішили не тільки студенти Педуніверситету, але й викладачі, які не вперше активно долучаються до свята. Родзинкою дійства були виступи деканів факультетів, директора інституту. Вони настільки професійно виконували свої ролі, що зал не стихав від аплодисментів. Час пролетів непомітно і під бій курантів завершувалось свято.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись ректор університету Наталія Лазаренко, проректори університету, голова профспілки та помічник ректора з гуманітарних питань.

Позитивний настрій та емоції вирували в серці у кожного, хто завітав до нас на вогник. Секрет успіху таких емоцій дуже простий- варто вірити в дива, бо вони мають здатність здійснюватись.

Веселих усім свят! З Новим роком!

Репортаж Ярослави Пилипенкопереглядів: 1