А в США вже розпочали підготовку до Різдва!

19.12.2017 р.


Різдво – одне з найбільших свят в Сполучених Штатах, тому прийнято готуватися до нього заздалегідь. В очікуванні цієї події кожен намагається якнайкраще прикрасити свій будинок та створити передсвяткову атмосферу, залучивши до цього всю родину. Не винятком стала дружня і надзвичайно гостинна сім’я Професора Дейвіда Пауела, яка завжди рада вітати українських студентів у своєму домі, тим самим роблячи їхнє перебування за кордоном більш затишнішим.

2017 рік - не виняток! Студентів з України було запрошено приєднатися до традиційного декорування Різдвяного печива та прикрашання ялинки. Всі члени родини Професора Пауела брали в цьому активну участь. На фото зображено дочку професора Сару (справа) та його дружину Сью Енн (зліва).

Українські студенти також були захоплені оздобленням.

Ось такий результат було отримано наприкінці трьохгодинних старань! Але це було варто такої краси!

Студенти 2 року навчання Химич Богдана, Слободян Вероніка, Федорченко Олександра, Шварц Леонід, а також першокурсники Сімененкова Іра та Мазур Марина від щирого серця вітають родину Доктора Давіда Пауелла з наступаючими радісними святами, дякують за гостинність та домашнє тепло, яким так щедро діляться з ними у його домі.

Щасливого Різдва! Mеrry Christmas!

Богдана Химич (Кейп Жірардо, США)


переглядів: 1