Засідання ректорату

04.12.2017 р.


Вже стало славною традицією у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського розпочинати робочий тиждень із приємних звісток.

На черговому засіданні ректорату були присутні переможці, яких радо віншувала педагогічна родина.

Із вітальним словом до переможців звернулась ректор університету Наталія Лазаренко, яка щиросердечно привітала із новими творчими здобутками студентів та їх наставників,побажала натхнення та підкорення нових вершин. Як же все відбувалося?Читаймо далі!

У суботу, 2 грудня до Мистецького центру ВДПУ з’їхалися і солісти і колективи, аби проявити свою музично-виконавську, хореографічну чи то творчу дизайнерську майстерність, адже тут відбувся черговий етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Українська естафета творчості». Конкурсантів оцінювали у 4-х вікових категоріях та в залежності від жанру. Переможець був не один, а одразу декілька, адже Подільський край на таланти щедрий. Студентка 2 курсу факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв спеціальності музичне мистецтво Юлія Гораш (клас професора кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Швець Ірини Борисівни) виступила у номінації естрадний вокал. Результат перевершив наші сподівання: Гран-Прі!

Неспокійними та надзвичайно цікавими видались для викладачів та студентів спеціальності «Музичне мистецтво» кінець минулого тижня та вихідні. 1-3 грудня на сцені Мистецького центру та на базі музичного навчального корпусу №2 рідного педагогічного проходив VІ Міжнародний конкурс юних виконавців «Подільський водограй». Мета і цілі конкурсу – пропаганда українського мистецтва на світовій арені, налагодження культурних та дружніх стосунків між народами.

Позмагатись у музичній майстерності Вінницького державного педагогічного університету приїхали таланти із різних куточків України та сусідніх держав. У конкурсі юних виконавців «Подільський водограй» брали участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та студенти вищих мистецьких навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації у номінаціях «фортепіано»; «гітара»; «струнно-смичкові інструменти»; «духові та ударні інструменти», «фортепіанні ансамблі». Цього річ подано було понад 160 заявок на участь. Шановне журі, а це відомі музиканти уважно слухало виступи та об’єктивно оцінювало конкурсантів.

Долучились до участі у конкурсі і наші студенти. І ось такий вийшов результат: студентка 1 МР курсу Ілона Римар (фортепіано, клас професора Мозгальової Наталії Георгіївни) - Дипломант; Назар Науменко, студент 2 МР курсу (фортепіано, клас професора Мозгальової Наталії Георгіївни) - ІІІ премія, Вячеслав Семенюк, студент 2 МХК курсу (гітара, клас викладача Сомика О.М.) – ІІ премія!

Як добре, що в такий нелегкий час талановита дитина може позмагатися, похвалитися власною працею! Сучасна молодь зараз проводить багато часу за електронними розвагами, тому дуже важливо забезпечити юнацтво здоровою альтернативою.

Вітаємо наших переможців!

Репортаж - Ірини Єфименко,Ярослави Пилипенкопереглядів: 1