Зустріч уповноваженого з розвитку
мовних центрів України – партнерів Гете-інституту
Руслана Іваницького з ректором Вінницького
педуніверситету Наталією Іванівною Лазаренко

29.11.2017 р.


Як відомо, наш університет та культурно-освітню інституцію Федеративної Республіки Німеччина Goethe-Institut пов’язує тісна і плідна співпраця протягом майже 20 років, що закріплено у двох діючих угодах. 29 листопада до Вінницького державного педагогічного університету завітав уповноважений з розвитку мовних Центрів України – партнерів Гете-інституту - п. Руслан Іваницький. Він зустрівся з керівництвом університету п. Наталією Іванівною Лазаренко та факультету іноземних мов п. Тамарою Іванівною Ямчинською.

У теплій і дружній атмосфері відбувся обмін думками щодо стану та перспектив викладання німецької мови у Вінницькому державному педагогічному університеті та у Подільському регіоні загалом. Представник Гете-інституту зазначив зокрема, що наш університет є флагманом в Україні у впровадженні інноваційних міжнародних навчальних програм, таких як «DLL – вчимося навчати німецької» , є також активним учасником та ініціатором цікавих проектів та активно долучається до німецько-українського року мов.

В університеті уже 15 років успішно функціонує Центр німецької мови, який пропонує усім зацікавленим вивчення німецької мови за високими стандартами, спираючись на новітні досягнення методики-дидактики. Зі слів керівника Центру п. Наталі Вишиваної успіх Центру завдячує насамперед активній підтримці з боку керівництва Університету і факультету ВДПУ, та Гете –інституту, чудовим умовам для викладання та навчання, а також прекрасному колективу молодих та натхненних викладачів.переглядів: 1