Свято краси на природно-географічному факультеті

23.11.2017 р.


Кожен виховний захід на природничо-географічному факультеті відбувається не даремно. Це свого роду «кузня нових артистів», апробація концертних номерів, а також пошук нових талантів, якими така багата наша природнича родина. Винятком не став і цьогорічний конкурс вроди і грації, таланту і витонченості, креативності і ніжності «Красуня природничо-географічного факультету», який відбувся 23 листопада у актовій залі мистецького центру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. З року в рік це дійство має у нас відповідну тему, яка ніколи не повторюється. Темою цього конкурсу було обрано вислів: «Краса врятує світ». Хочеться зауважити, що це не просто загальновідома фраза, у нас на факультеті вона передбачала екологічний характер. Учасницям було запропоновано створити сукні із вторинної сировини (поліетиленових мішків, пластикових пляшок, газет і журналів тощо) і продефілювати у них сценою, а також запитання інтелектуального конкурсу були обрані із розділу «Екологія».

Студенти факультету та викладачі завжди чекають таких заходів, тому і над програмою працюють особливо ретельно, запрошують до участі яскравих виконавців, продумуть організаційні моменти до найменших дрібничок. Яскравими гостями концертної програми стали Народний аматорський ансамбль танцю «Роза вітрів», Владислав Хохлан, Жанна Богай, Роман Голомах, тандем баяністів у складі Володимира Канського та Дмитра Жмака, Ольга Брух. Ведучими конкурсу стали досвідчені майстри художнього слова Марина Дякова та Владислав Хохлан, а також вперше спробували себе у цій ролі Іванна Дахнівська та Євген Тимощенко. Глядацька зала була заповнена повністю. Приємно відзначити, що глядачами були не лише студенти природничо-географічного, а й інших факультетів, батьки першокурсників та гості з міста.

Очолив суддівську колегію конкурсу за традицією декан факультету Леонід Ілліч Стефанков, допомагали йому заступник декана з виховної роботи факультету Тетяна Михайлівна Дабіжук, старший викладач кафедри географії Володимир Канський, доцент кафедри фізичного виховання Борис Максимчук, володарка титулу «Красуня ВДПУ 2017» Вікторія Кириченко, «Красуня ВДПУ 2016» Валентина Вольська, фінансовий консультант Сергій Жук та арт-директор «Вінницької реберні» Марина Дворчук. Спонсорами заходу стали: Спортивний клуб «Максимус», танцювальна студія «Інканта», «Вінницька реберня», мережа кав’ярень «Безбренду», клуб «Планета MODA-BAR» та фотосесія від Вікторії Кириченко.

Журі працювало, не покладаючи рук, адже учасниці вражали своєю креативністю, ніжністю, витонченістю та чарівністю. Отож, номінацію «Міс талант» отримала Марина Кучер (1АГТ), «Міс інтелект» стала Ірина Обеснюк (2АГТ), номінацію «Міс ніжність» здобула Оксана Дудник (1ДХБ), «Міс грація» отримала Редька Ольга (1ЖБХ), в номінації «Міс Інтернет» перемогла Світлана Саламаха (1ДХБ). Віце-міс факультету стала Аліна Кушта (2ДХП), а корону і титул «Красуня природничо-географічного факультету» виборола студентка 3 курсу групи ДХБ Юлія В’юн.

Вітаємо Юлію і бажаємо перемоги на конкурсі «Красуня ВДПУ 2018», де вже 4 роки поспіль корони прикрашають голови дівчат з природничо-географічного факультету!

Вікторія Канська,
старший викладач кафедри географії
природничо-географічного факультетупереглядів: 1