Квест до Дня студента на
природничо-географічному факультеті

16.11.2017 р.


Студентам необхідно навчатися – це беззаперечна істина, проте, відпочивати та розважатися потрібно вміти також! Коли ж, як не в День студента вузівці можуть дозволити собі такий омріяний, хоч і короткий, відпочинок!

На природничо-географічному факультеті вміють поєднувати « приємне з корисним». Так, студентами четвертого курсу на чолі з заступником декана з виховної роботи Тетяною Михайлівною Дабіжук був організований студентський квест, в якому взяли участь команди від кожної академічної групи факультету.

Для квесту було підготовлено шістнадцять станцій з найрізноманітнішими завданнями: від виконання українських народних пісень на задану тематику до написання реакцій добування води в лабораторних умовах. Станції були організовані так, щоб незалежно від спеціалізації та напряму навчання команди могли виявити свої знання у різних науках: систематика, хімія, ботаніка, мінералогія. Гарні результати студенти показали в географічному завданні «За п`ять хвилин навколо світу», прокладаючи морський шлях від Києва до Сіднею із заїздом до Риму. Окрім навчальних станцій, студенти мали змогу розважитись на конкурсі анекдотів та з особливим ентузіазмом брали участь у завданні «Selfi з викладачем», застаючи зненацька педагогів по всьому університету. Сюрпризом для всіх команд стали провокативні запитання від «Джокера», в ролі якого виступила Тетяна Михайлівна. Під час квесту студенти показали свою чудову ерудицію та співпрацю між собою.

За результатами квесту перше місце посіла команда групи 4 БГЕ, набравши найбільшу кількість балів. Переможців було нагороджено смачними призами. Ось так дружно, цікаво та результативно минув День студента на природничо-географічному факультеті.

Кічігіна Карінапереглядів: 1